Blog: Dôležitá zmena!

Avatar MrWay MrWay
Hráč

Milí hráči a priaznivci servera,

ako ste už sami mohli v poslednej dobe všimnúť, na serveri sa v poslednej dobe neustále vyskytujú rôzne zmeny. Denne nám príde množstvo správ o tom, že ste našli chybu, že minihra spadla alebo nefunguje, alebo je nejaký iný problém čo sa týka servera. Z toho dôvodu vznikajú časté údržby, ktoré sa pochopiteľne nikomu z nás nepáčia. Tieto problémy sú spôsobené poväčšine tým, že na serveri stúpol počet hráčov a niektoré pluginy začali zaťažovať stroj viac, ako sme predpokladali.

Bohužiaľ väčšinu týchto problémov nie je možné riešiť za normálneho behu a momentálne "riešenie" týchto problémov často vydržia len zopár dní. Je veľmi časovo náročné tieto chyby opravovať a keďže momentálne nie je na to dostatok času, nie je možné to opraviť poriadne práve teraz. Z tohto dôvodu a mnoho iných sme sa rozhodli k jednému zásadnejšiumu kroku, ktorý, ako pevne veríme, prinesie lepšie a stabilnejšie prostredie pre hranie Vaších obľúbených minihier u nás. Server bude od tejto nedele 16.2.2020 23:59 až do 1.6.2020 v dlhodobom režime údržby. 

Čo to znamená pre Vás?

- Server bude po celú dobu údržby nedostupný pre verejnosť, nebude sa naň dať pripojiť.

Čo mám robiť ak mám zakúpené VIP?

- Nemusíte sa báť, kompenzácia VIP samozrejme bude. Všetky VIP budú presunuté do obdobia od 1.6.2020 (t.j. po údržbe)

Čo sa pripravuje nové?

- Za túto údržbu garantujeme opravu všetkých súčasných minihier a plánujeme pridať aj novinky (vrátané vlastných minihier!)

Budú počas údržby nejaké akcie pre hráčov?

- Áno! Máme pre Vás pripravené rôzne súťaže na Discorde. Je tiež možné, že niektoré súťaže budú prebiehať v určitých dňoch aj na určitej časti servera, ktorú sprístupníme. O čo sa bude súťažiť Vám oznámime na našom Discorde, bude sa jednať o hodnotné ceny ako napríklad: Rôzne druhy VIP, vzácne itemy na survival, herné menu a ďalšie.

Zároveň sme pripravili pre určitú skupinku z Vás špeciálnu úlohu na serveri, ktorá nám bude pomáhať s testovaním nových minihier a ďalších vecí. V nasledujúcich dňoch budeme vyberať skupinku 50 testerov! Takže ak máte záujem sa zúčastniť, neprestávajte sledovať náš Discord a sociálne siete. Títo hráči budú následne veľmi bohato odmenení.

Veríme, že naše dôvody pochopíte a bude sa znovu vracať po otvorení na Váš obľúbený sever - DifferMent.

Ďakujeme Vám a prajeme príjemný zvyšok dňa,

Vedenie servera DifferMent.net.

Minecraft

Status: Offline
IP: mc.DifferMent.net