Blog: Prvá BETA je tu!

Avatar _MrWay _MrWay
Administrátor

Po nekonečne dlhom čakaní sme sa všetci dočkali - DIFFERMENT SA KONEČNE SPUSTIL!!!

Spustenie BETA verzie differmentu be like..

To vám to teda trvalo..

Áno, vieme. Je to tak. Ale stále lepšie neskôr ako nikdy, však? :) Poďme si teda spolu ujasniť ako to bude celé vyzerať..

Minigames

Ešte skôr ako v sebe prebudíš všetky hejterské chuťové poháriky, nechaj si to vysvetliť. Zatiaľ u nás nájdeš, povedzme, takú klasiku. Ale má to samozrejme svoj dôvod. Momentálne sa v týchto minihrách nachádzaj aj  podrobný systém štatistík. A práve to je ten hlavný dôvod. Vďaka tomuto systému môžeme podrobne sledovať a na základe toho tvoriť ďalšie minihry a nastaviť aj poriadne odmeny.

Admin Team

Pravdepodobne väčšina z vás ani nevedela že bol nábor (boli dokonca dva). Chcel by som vás ale poprosiť o jednu veľmi dôležitú vec - aj keď je šanca že sa do teamu dostanete aj mimo náboru, nerobme si tu z toho pravidlo. Pokiaľ je niekto naozaj kvalitný a schopný, my si to všímame a nemáme problém ho kontaktovať aj my.

Web

Ten dizajn.. no, veď vieme. Pracujeme na tom a čoskoro sa už aj naše očká dočkajú trošku ulahodenia. :)) Čo sa týka funkcií, môžete sa tešiť na bug tracker, systém štatistík, update shopu, návody a nový platobný systém pre kupovanie tokenov. 

Súťaže a eventy

Tých plánujeme naozaj veľa, chceme pripravovať pravidelne zaujímavé eventy a súťaže ktoré hráčov budú baviť a zároveň môžu byť aj odmenený.


To by bolo zatiaľ asi všetko, viac info budeme zverejňovať postupne. Takže určite sleduj discord a web :)

Minecraft

Status: Online
IP: mc.DifferMent.net
Verze: 1.8 - 1.14
Hraci: 15/300