Logo

Novinky

Avatar Misitano257 Misitano257
Team Leader

Milí hráči,

tak, ako sa snažíme pre vás optimalizovať server a vytvoriť pre vás to najpríjemnejšie prostredie na hranie vašich obľúbených minihier, myslíme aj na dostupnosť Nášho celého Admin tímu. S celým vedením serveru sme sa rozhodli, že všetci členi Admin tímu dostávajú e-mailové adresy, ktoré slúžia hlavne pre Vás v prípade nedostupnosti daného člena tímu alebo kvôli iným záležitostiam.

Pre zoznam e-mailových adries stlač "Číst dál".

Číst dál

Avatar Misitano257 Misitano257
Team Leader

Milí hráči,

tak, ako som písal v predošlom príspevku, prišiel čas otvoriť Helper nábor. Radi privítame najmä komunikatívnych ľudí s adekvátnym prístupom a správaním, ľudí, ktorí sa radi učia novým veciam a radi sa vystavujú mimoriadnostiam. Budeme radi za každého, kto si myslí, že by mal na to čas ale najmä aj trpezlivosť, a preto sme pre vás opäť otvorili nábor. Hľadáme serióznych ľudí, ktorí majú vážny záujem stať sa Helperom a to je kľúčom k budovaniu tímu správnym smerom!

NÁBOR NA HELPERA : https://forms.gle/8RPy3HWjSnYxR6nu9

V mene celého DifferMent tímu ďakujem všetkým zúčastneným a za Váš čas! Prajeme vám všetkým veľa šťastia.

S pozdravom,
Team Leader, Misitano257

Číst dál

Avatar Misitano257 Misitano257
Team Leader

Milí hráči,

s radosťou vám oznamujeme, že sme opäť spustili nábor na Buildera, takže všetci, čo majú chuť si niečo postaviť, kecať s admin tímom a reprezentovať náš server majú dvere otvorené. Radi privítame komunikatívnych ľudí, ktorí sú odhodlaní pre nás stavať nové kreatívne stavby na minihry, lobbyčka, atď. Privítame každého!

Formulár na Buildera : https://forms.gle/sfvks2yvSA1aWBB9A

Samozrejme, veľa hráčov sa pýta na Helper nábor. S radosťou vám taktiež môžeme oznámiť, že čoskoro otvoríme aj nábor pre Helperov. Akonáhle ho otvoríme, dáme Vám vedieť prostredníctvom webu, FB stránky a Discordu.

Prajeme Vám veľa šťastia!

Za vedenie Differment tímu,
Team Leader, Misitano257

Číst dál

Avatar _MrWay _MrWay
Admin

Po nekonečne dlhom čakaní sme sa všetci dočkali - DIFFERMENT SA KONEČNE SPUSTIL!!!

Spustenie BETA verzie differmentu be like..

Čítaj ďalej pre viac podrobností!

Číst dál

Minecraft

Status: Online
IP: mc.DifferMent.net
Verze: 1.8 - 1.14
Hraci: 14/300