Logo

Novinky

Avatar Misitano257 Misitano257
Team Leader

Milí hráči,

tak, ako som písal v predošlom príspevku, prišiel čas otvoriť Helper nábor. Radi privítame najmä komunikatívnych ľudí s adekvátnym prístupom a správaním, ľudí, ktorí sa radi učia novým veciam a radi sa vystavujú mimoriadnostiam. Budeme radi za každého, kto si myslí, že by mal na to čas ale najmä aj trpezlivosť, a preto sme pre vás opäť otvorili nábor. Hľadáme serióznych ľudí, ktorí majú vážny záujem stať sa Helperom a to je kľúčom k budovaniu tímu správnym smerom!

NÁBOR NA HELPERA : https://forms.gle/NNryuiD81fCxkj8U7

V mene celého DifferMent tímu ďakujem všetkým zúčastneným a za Váš čas! Prajeme vám všetkým veľa šťastia.

S pozdravom,
Team Leader, Misitano257

Číst dál

Avatar Misitano257 Misitano257
Team Leader

Milí hráči,

s radosťou vám oznamujeme, že sme opäť spustili nábor na Buildera, takže všetci, čo majú chuť si niečo postaviť, kecať s admin tímom a reprezentovať náš server majú dvere otvorené. Radi privítame komunikatívnych ľudí, ktorí sú odhodlaní pre nás stavať nové kreatívne stavby na minihry, lobbyčka, atď. Privítame každého!

Formulár na Buildera : https://forms.gle/QLP7rbsDYSTncMsu5

Samozrejme, veľa hráčov sa pýta na Helper nábor. S radosťou vám taktiež môžeme oznámiť, že čoskoro otvoríme aj nábor pre Helperov. Akonáhle ho otvoríme, dáme Vám vedieť prostredníctvom webu, FB stránky a Discordu.

Prajeme Vám veľa šťastia!

Za vedenie Differment tímu,
Team Leader, Misitano257

Číst dál

Avatar _MrWay _MrWay
Admin

Po nekonečne dlhom čakaní sme sa všetci dočkali - DIFFERMENT SA KONEČNE SPUSTIL!!!

Spustenie BETA verzie differmentu be like..

Čítaj ďalej pre viac podrobností!

Číst dál

Avatar Misitano257 Misitano257
Team Leader

Milí hráči,

náš celý projekt DifferMent.cz je založený na kreativite a na odlišnosti od konkurencie. Na základe toho sme vytvorili aj tento názov - DifferMent (aka different entertainment). Tohto názvu a nášho motta sa stále držíme a preto sme sa pred pár dňami spoločne s celým vedením serveru rozhodli na jednej (pre nás) veľkej novinke, čo je spustenie nášho Discord serveru.

Čítaj ďalej pre viac zaujímavostí. ↓

Číst dál

Minecraft

Status: Online
IP: mc.DifferMent.net
Verze: 1.8 - 1.14
Hraci: 1/100